sha yazılım


call center izmir

Müşteri Memnuniyeti!

Kuruluşumuzda büyük katkısı olan hukuk büroları sayesinde büyümeye devam eden firmamız için, Değerli müşterilerimiz herşeyden önce gelir.

ucuz call center

Sertifikalarımız

ISO 9001 , ISO 27001 ve ISO 10002 gibi sahip olduğumuz sertifikalarla hizmet vermekteyiz.

Etkin bir kalite yönetim sistemini tanımlayan bir standarttır. Kuruluş bu standardın şartlarını sağladığında ISO 9001 belgesini alabilir. Belge kuruluşun ürün ve hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir standarda uygun olarak üretildiğini gösterir. Firmamız Bu Değerli Belgeyi Almaya Hak Kazanmıştır.

Bağımsız belgelendirme kuruluşlarının yaptıkları denetim sonucu düzenledikleri ve kurumdaki bilgilerin güvenliklerinin sağlanmasına yönelik sistematik bir uygulamanın olduğunun kanıtını sağlamak üzere “kurum” adına düzenlenen sertifikaya veya belgeye ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi veya ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası denir. Firmamız Bu Değerli Belgeyi Almaya Hak Kazanmıştır.

ISO 10002 kuruluşunuzda geliştirebileceğiniz, şikayet nedenlerini ortadan kaldıracağınız alanları belirlemenize de yardımcı olan, müşteri şikayetlerini daha etkin ve daha verimli yönetmeniz için gerekli yönetim araçlarını tanımlayan, daha çok müşterinin sağladığınız hizmetten memnun kalmasına olanak sağlayan yönetim sistemidir. Firmamız Bu Değerli Belgeyi Almaya Hak Kazanmıştır.

Çağrı Katibim

Tasarım

Programlarımız kullanıcı dostu ve kolay kullanılabilir bir arayüze sahiptir.

Asistan34, Asistan , Asistan34

Misyonumuz

SHA Yazılım, sektöründe öncü firma olma hedefiyle faaliyetlerini sürdüren, insana ve çevreye değer katan, yeşil bilişimi destekleyen, sürdürülebilir çözümler arayışını devam ettiren, toplumsal refahı artırmak için katma değer üreten bir yaklaşımla çalışmalarını sürdürmektedir.

Sertİfİkalarımız

Sertifikalarımız

İletİşİme Geç

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin

İletİşİm